GLASS & CERAMICS / Ceramics / Stekfat 4754394
nr 475 4394
Stekfat
Lenght: ()
Kina, Blåvitt, längd: 43 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 1400
Monday July 2 2007
at 16:30:06
400 kr
450 kr
1.100 kr
950 kr
1.300 kr